niedziela, 21 lipca 2013

Zwiastun "W pierścieniu ognia"!

Można już zobaczyć zwiastun drugiej części Igrzysk Śmierci!


Film zapowiada się cudownie! Nie mogę się doczekać.
 

Niestety, zwiastun jest na razie tylko na YahooFilms, więc nie mogę go wstawić, ale rzucam linka, którego podmienię na film, kiedy tylko będzie taka możliwość.

piątek, 5 lipca 2013

*Przedpremierowo* Beautiful disaster"/"Piękna katastrofa" Jamie McGuire

*Przedpremierowo* Beautiful disaster"/"Piękna Katastrofa" Jamie McGuire

 

Autor: Jamie McGuire
Tytuł: Beautiful Disaster
Wydawnictwo: Simon & Schuster
Ocena: 8/10

“I belong to my beloved, and my beloved is mine.” 

Abby i Travis - dwie, z pozoru, kompletnie różne osoby. Jak wiadomo, przeciwieństwa się przyciągają, ale czy to wystarczy? Grzeczna dziewczyna i zły chłopiec - schemat powielany wielokrotnie, tym razem przedstawiony nieco inaczej. Po dłuższej lekturze okazuje się, że nic nie jest czarne i białe, a role mogą się odwrócić. 
 
Opis z okładki
"Abby nie pije, nie przeklina i ciężko pracuje." Ekhem... Nie pije - poczekajcie na scenę urodzin czy wspomnienia z przeszłości. "Kilka" razy wymsknęło jej się to i owo. Jeśli chodzi o pracę - uczyła się, ale nie tyle co na przykład jej współlokatorka, która swoją drogą miała pokój cały dla siebie, ze względu na ciągłą nieobecność dziewczyny. 
w ogóle nie oddaje tego, o czym jest książka. Nie wierzcie mu!

poniedziałek, 1 lipca 2013

Versatile Blogger Award - 7 faktów o mnie

Versatile Blogger Award

 


Do Versatile Blogger Award zostałam nominowana przez Te Amo . Dziękuję bardzo :)Regulamin1. Podziękować nominującego blogowi u niego na blogu.2. Pokazać nagrodę Versatile Blogger Award u siebie na blogu.3. Ujawnić 7 faktów o sobie.4. Nominować co najmniej 7 blogów, które twoim zdaniem na to zasługują.5. Poinformować o tym fakcie autorów tych blogów.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...