niedziela, 21 lipca 2013

Zwiastun "W pierścieniu ognia"!

Można już zobaczyć zwiastun drugiej części Igrzysk Śmierci!


Film zapowiada się cudownie! Nie mogę się doczekać.
 

Niestety, zwiastun jest na razie tylko na YahooFilms, więc nie mogę go wstawić, ale rzucam linka, którego podmienię na film, kiedy tylko będzie taka możliwość.
Bardzo podobały my się sceny treningu oraz arena w ostatniej scenie.
Zauważyliście też na pewno Finnicka, ale i kilku innych trybutów.
Widzimy wyraźnie początki rewolucji. Staruszek wykonujący znak szacunku w kierunku Katniss, malowane znaki kosogłosa czy napis na murze.
Kostiumy  są niesamowite, suknie zostały wykonanie bardzo dobrze. Wolałabym jednak zobaczyć je po raz pierwszy na dużym ekranie. Czuję się trochę zaspojlerowana.

Podsumowując całe otoczenie jest świetnie zrobione. Dystrykt, arena, Panem. Scenografia zwala z nóg. No i kochana Jennifer - jesteś najlepsza.

Jak wam podoba się ten trailer? Moim zdaniem jest dobry, zobaczyliśmy jeszcze więcej, czego nie koniecznie chciałam, ale i tak nie mogę powiedzieć, że to źle. Ugh, jeszcze tyle miesięcy do premiery. Błagam, dajcie nam już film.

Oglądajcie i dzielcie się wrażeniami! :)

3 komentarze:

 1. Nie mogę się doczekać filmu! Zwiastun po prostu zmusza do obejrzenia ;) Niech no tylko "W pierścieniu ognia" znajdzie się w kinach!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę za dużo pokazali, szczególnie osobom, które nie czytały trylogii. Nie mogę się doczekać i oglądam zwiastuny na okrągło :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nie oglądałem pierwszej części, więc nie będę się raczej wypowiadał na ten temat. Ale widzę, że cieszy się bardzo dużą popularnością.

  Kultura

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...